Corian Mutfak Tezgahı

Dupont Corian mutfak tezgahları gözeneksiz yüzey malzemesi olup , mutfak tezgahı ve diğer tüm akrilik yüzey uygulamalarında kimyasal bir çok lekelere karşı koyabilen, kolay temizlenebilir, dayanıklı, yenilenebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahiptir. 100’den fazla standart renge sahip olan DuPont™ Corian® akrilik masif yüzeyleri, makul her türlü tasarıma göre şekillendirilebilir. Yoğun kullanım ile birlikte oluşabilecek olan çizikler güzelliğini ve renk bütünlüğünü bozmadan kolayca giderilebilir. Corianin yoğun kullanım alanları içerisinde mutfak tezgahlarıda vardır.


Corian Banyo Tezgahı

Corian ile banyolar 20.yüzyılda tanıştı, banyolar corian ile yeniden hayat buldu. Corianin banyo tezgahlarına sunduğu avantajlardan bahsedersek;
Corian Banyo Tezgahı1.Masif bir malzeme (solid surface), gözeneksiz olduğundan dolayı banyolarda en çok aranan hijyen özelliğine sahip.
2.Akrilik bir malzeme olduğundan dolayi Corian ısı ile kalıplıyarak ,banyo tezgahlarının yekpare şekilde yani banyo tezgahı ile lavabosunun ek yeri belli olmadan aynı renkte üretilmesini sağlıyor.
3.Banyolar devamlı su ile temas halinde olduğundan banyo tezgahında kullanılan malzemenin suya karşı dayanıklığının olması gerekli, corian akrilik bir malzeme olduğundan dolayı şişme yada kabarma yapmaz.
4.Hayalinizdeki banyoları Corianin zengin renk seçeneği ve kıvrak yapısı ile kolayca oluşturabilirsiniz.


Corian Küvet


Corian Yalak


Corian Duş Teknesi


Corian Lavabo Evye


Corian Banko


Corian Laboratuvar Tezgahları


Corian Özel Tasarımlar


Corian Dış Cephe Kaplaması


Loading