DuPont™ Corian®

Yaratıcı Vizyonları
Gerçeğe Dönüştürür

Corian® solid yüzeyler hayal ettiğiniz tüm şekilleri alabilir.
Dalgalı, neredeyse pürüzsüz, organik biçimler, cesur renk ve yarı şeffaflık efektleri – hayal edebildiğiniz her şeyi Corian® ile yaratabilirsiniz.

DAYANIKLI

Corian® iyi görünümünü korur, günlük aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez.

GÖZENEKSİZ

Corian® gözeneksiz ve hijyeniktir. Pürüzsüz yüzey sıvıların geçmesine izin vermez ve böylelikle kolayca temizlenebilir. Bakteri ve küf barındırmaz.

SAĞLAM

Corian® çıktığı ilk günden beri sağlamlık konusunda, hem konut hem de ticari alanlarda kolaylıkla varlığını sürdürebilir.

ONARILABİLİR

Corian® yüzeyler yenilenebilir ve yapısı gereği çevre dostudur. Ağır leke ve çizikleri, ev temizlik ürünleriyle ovalanarak temizlenebilir.

KOLAY TEMİZLENİR

Corian®, kir ve lekelerin yüzeye nüfuz etmesini önleyen gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Leke ve kirler yüzeyde kalır.

EKSİZ

Özel renkli yapıştırıcılar, Corian® solid yüzeyleri görünmez ek yerleri ile birleştirir. Bu sonuç size pürüzsüz bir ürün deneyimi sunar.

Corian® Nedir?

DuPont™ Corian® ticari ve özel uygulamalar başta olmak üzere mobilyalar ve aydınlatma gibi bir çok farklı uygulamada kullanılmaktadır. Gözeneksiz olan Corian® masif yüzey malzemesi akrilik tezgah, banyo tezgahı ve diğer tüm akrilik yüzey uygulamalarında kimyasal bir çok lekelere karşı koyabilen, kolay temizlenebilir, dayanıklı, yenilenebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahiptir.

100’den fazla standart renge sahip olan DuPont™ Corian® akrilik masif yüzeyleri, makul her türlü tasarıma göre şekillendirilebilir. Yoğun kullanım ile birlikte oluşabilecek olan çizikler güzelliğini ve renk bütünlüğünü bozmadan kolayca giderilebilir. Corian® kullanım alanları mutfak tezgahları, banyo tezgahlarından başlayarak, iç duvar kaplamaları, cephe giydirme ve her türlü akrilik yüzey ve tezgah uygulamasına kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

DuPont™ Corian® doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bir bileşimidir. İnsanın hayal gücünden ve araştırmasından doğmuş, tasarım talebinin yansımasıyla onuçlanmıştır. Ortamların, dillerin ve modanın farklılaştığı bir dünyada Corian®’dan en yüksek faydayı sağlamak için tasarımcıların ve mimarların üzerine düşen bu malzemeyi bir “esere” dönüştürmektir.

Corian Mutfak

Corian Banyo Tezgahı

Corian Küvet

Corian Uzun Lavabo (Yalak)

Corian Duş Teknesi

Corian Lavabo Evye

Corian Banko

Corian Laboratuvar

Corian Özel Tasarım

Corian Dış Cephe