GL GROUP SOLID TECHNOLOGIES

Yaşamı yeniden şekillendiriyoruz!

Sektörde 20 yıllık inşaat faaliyetleri geçmişine sahip kişiler tarafından kurulan GL GRUP LTD. ŞTİ. ; 2009 yılında akrilik sektörünün en önemli firmalarından olan DUPONT firmasının bayiliğini de alarak; DuPont™ Corian® ve DuPont™ Montelli® Basic masif yüzey malzemesinin imalat ve satışını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Faaliyetine başladığı günden bugüne kadar; birden çok başarılı çalışmalara imza atan firmamız ; yapmış olduğu kaliteli üretim ve hizmet desteği nedeni ile de kısa sürede sektörde ismini duyurmayı başarmıştır. Firmamızın bünyesinde inşaat yapım faaliyetlerimizin de olması bizlerin; her iki sektördeki tecrübelerimizi birleştirerek bir adım daha öne çıkmasını sağlamaktadır…

Kaliteli üretim; özgün hizmet; müşterimize özel ürün danışmanlığı; doğru zaman-doğru taahhüt ve satış sonrası verilen hizmetimizin devamlılığı firmamızın önem verdiği ana değerleri arasındadır.

image
GL Group Solid Technologies

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

2009’dan bu güne sektör liderlerinin tercihiyiz! Size kurumsal bir dille nedenleri sıralayabiliriz. Ancak ayırdığınız vaktin önemini biliyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden markaları sunmamızın daha anlamlı olduğunu düşünüyoruz. İşte GL Group Solid Technologies’i tercih eden markalar.